Leopold Kolář ©

Kudy o víkendu ...

12. února 2010 v 17:58 |  Kam a jak na běžky
Hlášené výrazné sněžení se nám zatím vyhnulo (Vrbnu), pouze malý poprašek do dnešního rána a místy na otevřených místech zaváto. Také teploty jsou přijatelné, pouze mírně pod nulou (mazání modrý extra). Odpoledne občas mírné sněžení ale to trasy nezasype. Všechny trasy dobře sjízdné.
Z dnešního odpoledne nabízím pár snímků tras které jsem projel. Pokud nenapadne do rána to co hlásí, mohou být trasy v dobrém stavu.

Meze nad hřbitovem ... je stopa
Směrem ke sjezdovce ...

Na "plynu" ...


Pro ty kteří to neznají ... na výjezdu z lesa se dá pokračovat na Raketovku (vlevo) nebo ke sjezdovce (vpravo) ... pokud jedeme od Annenského vrchu


Křižovatka před A.myslivnami ... doprava zkratka na Malou Hvězdu (kolem žlutočerné tyče) , vlevo po skútrové stopě na A.myslivny a A.vrchPro ty, kteří se rádi pohybují v klidném prostředí a rádi si prošlapávají stopu, mohu za slušného počasí doporučit trasu např. z Malé Hvězdy tzv. Horní cestou (zelená cyklotrasa) směrem k Vrbnu s výhledy na Praděd a Ludvíkov (letní foto) .


PS. 1
Trasa z Malé Hvězdy do Suché Rudné je dobře sjízdná pouze k silnici, dále je prováděna těžba a silnice (stopy) není dobrá pro jízdu na lyžích. Rovněž část v lese, kudy vede stopa,je těžbou poškozená. Tuto trasu bych já nedoporučoval ...PS. 2 Odpoledne projela rolba tzv. stadionek a část "plynovodu po "Rýmařovskou" takže vyřezané stopy momentálně nejsou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama